Олег Пасько, к.е.н., доцент. Олег має великий проектний досвід у проектах ЄС, будучи керівником робочого пакету в одному з проектів Erasmus+ KA2 CBHE та координатором і контактною особою в іншому. Він також брав участь у кількох проектах DAAD, що фінансуються Німеччиною, одному проєкті USAID, одному проєкті GIZ і зараз є координатором трьох проектів Erasmus+ Жан Моне.

Олег Пасько може похвалитися численним членством у професійних організаціях та неурядових організаціях та розширеними мережами колег, що свідчить про його активну громадську позицію та наукову діяльність.

Також Олег Пасько є експертом з акредитації освітніх програм NAQA – Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Україна).

Він має сертифікат Британської Ради, який підтверджує його рівень володіння англійською мовою (IELTS Overall Band Score – 7.0 = CEFR C1; форма протоколу тестування № 21UA001679PASO001A), крім того володіє іще німецькою та польською мовами.

Отже, Олег Пасько може похвалитися значним проєктним досвідом у своєму доробку, значною міжнародною співпрацею, неодноразовими стажуваннями та запрошеними лекціями за кордоном. Усе це разом із природною відповідальністю та ретельністю в роботі робить його чудовим менеджером проектів. Проект для Олега – це його природна стихія (Waterfall або Agile виконання, матриця RACI, діаграми Ганта – це слова з його лексикону, і він добре володіє різними програмами для управління проектами, такими як Asana, Trello), тому у проєкті #ENEFEDU2.0 Олег Пасько виконуватиме функцію керівника проєкту і відповідатиме за загальну якість виконання проєкту відповідно до грантової угоди (якість і терміни), координацію та комунікацію з GIZ, партнерами та іншими учасниками проекту, визначення потреби в плануванні та управлінських завданнях, регулярне надання звітів у визначені терміни.

Ігор Лиман – Заслужений працівник освіти України, доктор історичних наук, професор Бердянського державного педагогічного університету. Він є членом Правління Всеукраїнської громадської організації «Інноваційний університет»; координатором Офісу підтримки вченого (Україна), членом Європейської асоціації міжнародної освіти.

Пан Ігор був керівником проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності» (GIZ), виконавцем проєкту «Якісне дослідження ставлення до системи професійної освіти та професійної підготовки та пов’язаної з нею реформи в Україні» (GIZ). Брав участь у численних міжнародних проєктах USAID, COST, Erasmus+, DAAD, Генерального Консульства Федеративної Республіки Німеччина тощо.

Книги та статті професора Лимана опубліковані українською, англійською, німецькою, іспанською, польською та грецькою мовами в Україні, Великій Британії, США, Німеччині, Іспанії, Мексиці, Греції, Туреччині, Угорщині, Словаччині, Польщі, Румунії, Росії, Білорусі, Молдові, Грузії та Казахстані.

Він виступав «вживу» на конференціях та конгресах в Україні, Мексиці, Іспанії, Австрії, Німеччині, Франції, Туреччині, Греції, Польщі, Угорщині, Словаччині, Румунії, Чехії, Хорватії, Португалії, Люксембурзі. Читав «вживу» лекції та семінари в університетах України, Мексики, Німеччини, Італії, Польщі, Угорщини, Боснії та Герцеговини, онлайн – США.

У проєкті #ENEFEDU2.0 Ігор Лиман опікуватиметься інформаційно-консультаційними послугами спеціаліста із закупівель, долучатиметься до реалізації освітньої та комунікаційної складових.

Вікторія Константінова є доктором наук, професором, директором Науково-дослідного інституту історичної урбаністики. “Відмінник освіти України”.

Вона брала участь у проєкті «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності» (GIZ), в проєктах Erasmus + KA107, COST Action, USAID, Erasmus+ Capacity Building, TEMPUS, THALES.

Є експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Працює в освітній сфері вже 24 роки. Є автором чисельних методичних і наукових праць, розробником багатьох освітніх програм.

Представляла Україну на конференціях в Німеччині, Туреччині, Португалії, Греції, Румунії, Білорусі, Польщі, Хорватії, Чехії, Угорщині, Мексиці, Іспанії, Австрії.

Стажувалась в університеті Кобленц-Ландау (Німеччина), університеті Генуї (Італія), університеті Відня (Австрія), Варшавському університеті (Польща).

У проєкті #ENEFEDU2.0 Вікторія Константінова є експертом з розробки та впровадження освітніх програм.

Вікторія Лемещенко-Лагода має проєктний досвід у реалізації малих та великих проєктів, серед яких проєкти GIZ, Erasmus + KA107, низка проєктів соціального спрямування. Є дійсним членом Ради молодих учених при МОН, координатором Офісу підтримки вченого та численних професійних та неурядових організацій, що свідчить про її невичерпну енергію та активне прагнення до сприяння активним позитивним змінам у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Пані Вікторія проходила стажування в Університеті Тушії (Італія) та Куявському університеті у Влоцлавеку (Польща), метою якого було ознайомлення з передовим європейським досвідом організації освітнього процесу у закладах вищої освіти, вдосконалення освітнього контенту та вивчення сучасних методик викладання широкого кола дисциплін. На додаток пані Вікторія Лемещенко-Лагода має широкий досвід налагодження міжнародної співпраці, переймання та впровадження міжнародного досвіду в освітній процес, оскільки тривалий час очолювала Відділ міжнародних зв’язків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Є автором численних публікацій у міжнародних та вітчизняних виданнях, навчальних та навчально-методичних посібників для здобувачів аграрних та технічних закладів освіти.

Вікторія Лемещенко-Лагода володіє чотирма іноземними мовами: англійською, німецькою, чеською та італійською та постійно працює на підвищенням рівня іншомовної комунікації.

Враховуючи широкий професійний досвід, Вікторія Лемещенко-Лагода у проєкті #ENEFEDU2.0 виконуватиме функцію освітнього менеджера.

Олексій Подчаха – магістр права, практикуючий адвокат, член об’єднання адвокатів «Одеська обласна колегія адвокатів».

Має професійний досвід консультування з питань зовнішньоекономічної діяльності, розробки та правової експертизи зовнішньоекономічних контрактів (експорт та імпорт товарів, робіт та послуг), а також дозвільної документації у процесі встановлення комерційних відносин з суб’єктами господарювання – нерезидентами.

Здійснював представництво інтересів суб’єктів господарювання – нерезидентів перед органами державної влади України у порядку супроводу зовнішньоекономічної діяльності.

Має досвід представництва інтересів суб’єктів господарювання – нерезидентів в судах України, а також в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

У проєкті #ENEFEDU2.0 Олексій Подчаха виконуватиме функцію експерта з юридичних питань.

Карина Караханян – кандидат юридичних наук, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету “Одеська юридична академія”.

Брала участь у проєкті «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності» (GIZ), в проєктах НФДУ з енергоефективності та законодавчого забезпечення функціонування ринку альтернативних джерел енергії.

Працює в освітній сфері вже 14 років, є автором понад 60 наукових та навчально-методичних праць, зокрема, в галузі енергозабезпечення та відновлюваних джерел енергії.

Представляла Україну на конференціях в Японії, Іспанії, Польщі, Італії та Канаді.

Карина Караханян є членом професійних організацій, неурядових організацій та благодійного фонду.

У проєкті #ENEFEDU2.0 Карина Караханян є менеджером із комунікацій.